Результати обробки соняшника

Як соняшник реагує на препарат "ЖИВОРОСТ"

 Затишняк Н.В. ТМ  ЖИВОРОСТ і Савчук В.А.

Савчук В.А. і засновник ТМ  ЖИВОРОСТСоняшник – це основна олійна культура нашої країни. Україна виступає одним з найбільших виробників та експортерів соняшника в світі, тому велика увага приділяється цій культурі.  Посівна площа соняшника в Україні займає  приблизно 2 млн га.  Наш препарат «ЖИВОРОСТ» має широкий спектр дії на рослину: зміцнює кореневу систему, підвищує імунітет рослини, діє як стимулятор росту, знімає пестицидне навантаження, підвищує маслянистість та збільшує врожайність. Всі переліковані якості були підтвердженні в польовий умовах:

-   Розповідає  директор ТОВ «Сільгосптехніка» Савчук Валерій Анатолійович: «Я працюю «Євро-лайтнінгом»по соняшнику. Виробник «Євро-лайтнінгу» забороняє додавати будь-які додаткові речовини в бакову суміш, також й ті, що могли б пом’якшити дію (зменшити пестицидне навантаження)  гербіциду на культурну рослину. Тому, кожен рік я спостерігав призупинку розвитку рослини на 2 тижні. А в 2016 році на 4день після обробки «Євро-лайтнінгом» я обробив соняшник препаратом «ЖИВОРОСТ» в нормі 0,6л на гектар. Після чого відразу було помітне відновлення вегетації, а на третій день уже був приріст листа».

Відомий той факт, що при вирощуванні соняшника потрібно робити обов’язково сівозміни, вносити необхідні мікроелементи.  Тому  ми пропонуємо при обробці соняшники  нашим препаратом  додавати бор.

-   Розповідає  Коцило  Тетяна Павлівна директор ТОВ «БАРВИ»  - «використовували препарат «ЖИВОРОСТ» в об’ємі 1л на га ( т.я. не мали можливості двократного внесення препарату) з додаванням бору в звичайній нормі. Контрольної ділянки не було, та була інша ділянка яку обробляли препаратом з леонардиту німецького виробництва також з додаванням тієї ж норми бору. То біогумат «ЖИВОРОСТ» проявив себе краще, прибавивши врожай на  2 %  в порівнянні з німецьким препаратом».

-   Також  в 2016 році в «Дослідному»  (м.Дніпро) було закладено експеримент  по соняху. По результату збору  врожаю було виявлено приріст врожаю на 11% в порівнянні з контролем. Хочу зазначити, що  на полі вносився тільки препарат «ЖИВОРОСТ», без додавання  мікроелементів та без обробки насіння . А якщо обробити насіння перед висівом,  внести  необхідні мікроелементи та обробити по листу  біогуматом «ЖИВОРОСТ» – то варто очікувати і 20 %  приросту врожаю.

-   Зі слів фермера Літовченко Сергія з с.Афанасієвка Новомосковського р-ну: «зробили дві обробки  препаратом «ЖИВОРОСТ», як результат підвищення масляничності в порівнянні з сусідами, які сіяли той же гібрид насіння. У мене 42%, а в сусідів 32-35%».

 

Бажаємо Вам гарного врожаю!